Lynų kelias

Neseniai pastatytas Druskininkų lynų keltuvas – vienintelis toks visoje Lietuvoje! Pakilus juo galima sklęsti virš medžių viršūnių bei Nemuno, matyti miestelio panorama. Džiugu, jog tokia transporto rūšis yra ekologiška ir visiškai neteršia aplinkos. Keltuvų stotelė yra prie Druskininkų vandens parko ir iš jos kelia į kitą Nemuno pusę (prie žiemos pramogų centro „Snow arena“). Kelionė į vieną pusę trunka apie 7,5 minutes, o į abi – 15 minučių, jos metu pakilsite į 45 metrų aukštį. Tad pasigrožėti Lietuvos grožiu iš paukščio skrydžio – tikrai verta.

K. Dineikos sveikatingumo parkas

Parkas turtingas savo istorija ir tradicijomis gydyti oru, vandeniu ir saule. Galimybė išbandyti atgaivintas unikaliąsias senąsias procedūras: pasivaikščiojimas dozuotais vaikščiojimo takais, maudymasis kaskadinėse maudyklėse ir pirtyje, mėgavimasis jonoterapija, pėdų masažas akupresūros baseine. Ramesnį poilsį besirenkantys asmenys galės mėgautis saule ir ramybe meditacijos ir jogos terasose, klausydami raminančio Ratnyčėlės upelio vandens čiurlenimo, ar jaukiai įsikūrę pergolėse kvėpuoti nuostabiais rožyno, chromoterapijos gėlyno ar kadagyno – apynyno skleidžiamais atpalaiduojančiais, gydomaisiais kvapais. Parkas bus pritaikytas visų amžiaus grupių ir įvairių poreikių asmenims.

Druskininkų muzikinis fontanas

Vandens srovės šokančios ne tik pagal garsiausių pasaulio hitų, bet ir lietuviškas melodijas, pavyzdžiui, kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurliono kompozicijas. Beje, melodiją iš pateikto sąrašo galima užsisakyti ir patiems.

Druskonio perlas

 

Nuostabi galimybė pasimėgauti visais Druskonio ežero privalumais būnant ne krante, o ežero viduryje – vakarieniaujant 12 vietų laive „Druskonio perlas“. Vakarienės metu ne tik grožėsitės vakarėjančio miesto vaizdais, bet ir puikiai praleisite laiką vakarieniaudami skambant gyviems gitaros, saksofono ar akordeono garsams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.