Ruošiantis šaltajam seoznui norisi išssirinkti lauko drabužius, kurie neužgožtų mūsų stiliaus originalumo ir greitai nepabostų. Todėl rudens – žiemos sezonui rekomenduojame  turėti kelis paltus. Juk žinome kaip norisi naujovių, ypač kai jauti, kad kasdieną dėvi tą patį. O ir jų pakeitimas suteiks daugiau stilingų idėjų. Todėl sudarėme madingų rudeninių – žieminių paltų sąrašą, kurį turėtumėm atsiminti šiais metais.

 LEOPARDO RAŠTO PALTAS

Galime teigti, jog toks paltas yra nesenstanti mada, tačiau šį sezoną jo nepaminėti būtų nuodėmė. Mūsų pasiūlymas – eksperimentuoti ir mėginti suderinti jį atsitiktinai, nes dažniausiai tai išeina labai šauniai. Arba džinsai + klasikiniai žieminiai batai ant kulno = paprasta ir patogu.


„SHEARLING“ PALTAS

Tikriausias favoritas šį rudenį – baikerio stiliaus verstos odos paltas. Kai norisi kažko labai didelio, patogaus ir minkšto. Žinoma, tai nepigi investicija, bet atrodo prabangiai ir tikrai nesušalsite. Taip pat šio stiliaus paltai labai gražiai atrodo vyrams. 😍

„PUFFA“ PALTAS

Tikriausiai madingiausi šiais metais yra puffa paltai. Kokio ieškoti?  Oversized modelis yra būtinybė! Jį reikia dėvėti su elegantiškais drabužiais arba su kažkuo labai miestiško.

KARIŠKO STILIAUS PALTAS

Šis palto tipas puikiai atrodytų su odinėmis kelnėmis, „Vetement“ stiliaus džinsais ir aukštais kulnais.

„TEDDY BEAR“ PALTAS

Nepaslaptis, jog minkštos medžiagos šiais metais dominuoja visur. Šis paltas tikrai nukels į jaukius vaikystės prisiminimus ir leis jaustis labai neįpareigojančiai. Tikriausiai tai tinkamiausias variantas laisvalaikiui.

SPALVOTAS KAILINIS PALTAS

Jei mėgstate kailinius (tikrus ar veganiškus),  tai šią žiemą jie turėtų būti kuo ekstravagantiškesni ir kuo spalvingesni!

Nuotraukos : Pinterest  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.