Grąžinimas arba keitimas

 

 

 

1. Procedūra labai paprasta - per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo užpildote grąžinimo ir keitimo formą ir mes nedelsiant užsakysime DPD kurjerį, kuris paims paruoštą siuntinį grąžinimui.

 

2. Supakuokite siuntinį su grąžinama preke ir ant pakuotės užklijuokite kartu su siunta gautą grąžinimo adresą. DPD kurjeris per  1–2 darbo dienas atvyks paimti siuntos Jūsų nurodytu adresu. Prieš atvažiuodamas, kurjeris susisieks su Jumis telefonu.


3.
Grąžinimo kaina 3 EUR. Prekių grąžinimo kaina bus išskaičiuota iš grąžinamos sumos.

  • Grąžinimas yra nemokamas, jeigu grąžinimo priežastis - brokas.
  • Prekių keitimas į kitą dydį ar spalvą yra nemokamas.
  • Jūsų patogumui, netikusias prekes nemokamai galite grąžinti atvykus į BUTIQ.LT parduotuvę adresu PC. EUROPA Konstitucijos pr. 7A, Vilnius.


4. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami tik banko pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą. Jeigu už prekes buvo atsiskaitoma grynaisiais kurjeriui, elektroninėje grąžinimo formoje būtina nurodyti tikslius asmens duomenis pinigų grąžinimui (tikslus sąskaitos numeris (20 simbolių) ir savininko vardas bei pavardė). Pinigai grąžinami per 14 kalendorinių dienų.


5. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • prekės bei įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė;
  • prekė nebuvo naudojama ir (arba) sugadinta; 
  • prekės komplektacija yra pilna, turi pardavimo dokumentą; 
  • nuo prekės nebuvo nuimtos originalios etiketės.

6. Galite grąžinti visas BUTIQ.LT parduodamas prekes, išskyrus parfumerijos, kosmetikos gaminius; apatinius drabužius, pižamas; pėdkelnes, kojines; perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus bei jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją; laikrodžius ir pan. Visas negrąžinamų prekių sąrašas yra nurodytas Valstybinėje ne maisto produktų inspekcijos svetainėje: http://www.inspekcija.lt

 

 

 

   

  [*return-form*]